Happy Dog Medium Junior 10kg

  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Happy Dog
  • Cena: 149,99 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Optymalne karmienie podczas fazy wzrostu zapewnia najlepszą podstawę do długiego i zdrowego życia Twojego psa. Wypróbowane i przetestowane produkty z serii Happy Dog Junior zostały specjalnie stworzone aby spełniać wymagania szczeniąt i młodych psów wszystkich ras, od mleka i mieszanki dla szczeniąt aż po specjalne produkty dla małych, średnich i dużych ras. Doskonała jakość - idealnie przyswajana już od pierwszego dnia aż do 18 miesiąca życia
Nadmierna szybkość wzrostu to problem jaki można często zaobserwować u młodych psów. Medium Junior GR 25 zawiera wysokiej jakości drób, jagnięcinę, ryby morskie i ryż jak również wartościowe nowozelandzkie omułki w recepturze zalecanej przez lekarzy weterynarii, zawierającej 25% białka aby zapobiec nadmiarowi białka w drugiej fazie wzrostu. Jest to dzięki temu idealnie dostosowana karma do bezproblemowego odżywiania wrażliwych szczeniąt i młodych psów ras średnich (11-25kg wagi dorosłego psa) od 5 do 15 miesiąca życia.


Skład:

Mączka z kukurydzy, mączka drobiowa (14%), skwarki, mączka jagnięcia (4%), mączka z ryby, mączka ryżowa, tłuszcz drobiowy, tłuszcz wołowy, hydrolizat wątróbki, sproszkowane jaja, melasa z buraków cukrowych, przecier z jabłek (suszony) (0.6%), chlorek sodu, drożdże (suszone), chlorek potasu, jęczmień (fermentowany) (0.2%), wodorosty (suszone), siemię lniane (0.15%), drożdże (ekstrakt), karczochy, jaskry, imbir, liście brzozy, pokrzywy, szałwia, kolendra, rozmaryn, tymianek, korzeń lukrecji, mięso z małży (suszone) (0.01%), rumianek, wiązówka błotna, czosnek niedźwiedzi, (zioła w sumie 0,14%).