Tylko u nas!

Dostawa gratis już od 98 złotych!Już od 50 złotych, przy płatności przelewem!

Płać wygodnie

Przelewy 24

Pomagamy! Wspieramy!

Logo Schroniska
  psi_los_np  
  
  

Acana Grasslands Cat 5.4 kg

  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Acana
  • Cena: 213,99 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
GRASSLANDS CAT

POŁUDNIOWA ALBERTA TO KRAINA ROZLEGŁYCH, ŻYZNYCH PASTWISK, GDZIE FARMERZY MOGĄ KORZYSTAĆ Z DŁUGICH, LETNICH DNI I ŻYZNEJ GLEBY. ACANA GRASSLANDS to formuła odzwierciedlająca bogate, rolnicze dziedzictwo tego obszaru, pozbawiona zbóż, pełna świeżych, regionalnych składników, które są dostarczane Z NASZEGO REGIONU, ŚWIEŻE KAŻDEGO DNIA. Nigdy nie używamy składników mrożonych czy w inny sposób konserwowanych.

Duża zawartość białka i niewielka węglowodanów oraz wyłączenie zbóż idealnie odzwierciedla naturalna dietę kotów. Acana GRASSLANDS przygotowana jest z jagnięciny z lokalnych farm (wolnej od hormonów i antybiotyków), mięsa kaczek, całych jaj oraz mięsa północnego sandacza. Wszystkie składniki posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi.

Każda chrupka ACANY wprost kipi od smakowitego, odżywczego białka pochodzenia zwierzęcego(65%), jest bogata w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (morskiego pochodzenia) Omega-3(EPA, DHA), które zapewnia Twojemu kotu zdrowa skórę i lśniącą sierść.
Dodatek zdrowych, regionalnych owoców i warzyw dostarcza naturalnych pierwiastków śladowych i przeciwutleniaczy, a wyselekcjonowane rośliny – m.in. jagody jałowca, liście czerwonej maliny i korzeń dzięgla litworu – działają tonizująco i wzmacniająco na organizm.