Kategorie

Tylko u nas!

Dostawa gratis już od 98 złotych!Już od 50 złotych, przy płatności przelewem!

Płać wygodnie

Przelewy 24

Pomagamy! Wspieramy!

Logo Schroniska
  psi_los_np  
  
  

ROYAL CANIN BOXER JUNIOR 12kg

  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Royal Canin
  • Cena: 233,99 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Royal Canin Boxer Junior

Royal Canin bokser Junior to karma z wysokostrawnymi białkami dla optymalnego trawienia i harmonijnego rozwoju mięśni i stawów, dla dorastających bokserów do 15 miesiąca życia

Młody bokser potrzebuje do wzrostu specjalnej karmy, która została dopasowana do jego potrzeb. Szczególnie stawy i mięśnie powinny się dobrze rozwijać aby Twój pies żył długo i był zdrowy. Cenne, lekkostrawne prebiotyki wspomagają zdrownie układu trawiennego, który często u młodych psów jest bardzo wrażliwy.

Bokser to bardzo aktywny i żywy pies, którego stawy są często wystawione na duże obciążenia. Bokser ma duże serce i mocną muskulaturę, ale także znany jest ze skłonności do chorób serca. Dlatego powinien być wcześnie zaopatrzony w odpowiednią karmę.

Poprzez swoją specjalną budowę głowy i zgryzu, boksery mają szczególną technikę jedzenia. Często także są skłonne do przedwczesnego zasysania pokarmu. Tak jak u wszystkich dużych psów, układ trawienny jest bardziej wrażliwy niż u małych psów.

Royal Canin Breed Boxer 30 Junior, sucha karma dla bokserów do 15 miesiąca życia spełnia te szczególne potrzeby:

  • Ochrona mięśni i stawów: Royal Canin Boxer Junior wspomaga utrzymanie masy mięśni i przyczynia się do budowy i ochrony stawów dzięki optymalnej zawartości białka (30%) i wysokiej zawartości L-kanityny, chondroityny i glukozaminy, a także kwasów tłuszczowych Omega-3(EPA/DHA)
  • Wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu: kompleks przeciwutleniaczy przyczynia się do wzmocnienia naturalnych sił obronnych organizmu u szczeniaków
  • Optymalne przyjmowanie pokarmu: forma krokietów ułatwia jedzenie i zachęca do gryzienia
  • Optymalne trawienie: ograniczenie bakteryjnej fermentacji poprzez niską zawartość niskostrawnych białek i dodatkowi roślinnych włókien dla dobrego układu trawiennego


Skład: Ryż, kukurydza, mączka drobiowa, skwarki, tłuszcz zwierzęcy, białko roślinne*, białko zwierzęce (hydrolizowane), olej sojowy, olej kokosowy, pulpa buraczana, sole mineralne, tran, lignoceluloza, fruktooligosacharydy, psyllium, proszek jajeczny, DL-metionina, tauryna, mannan-oligosacharydów, hydrolizowane skorupiaki (bogate w glukozaminę), L-lizyna, wyciąg z aksamitki (bogaty w luteinę), L-karnityna, hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny).
*L.I.P.: Wybrane, wysokostrawne białka o wysokiej wartości biologicznej.