Kategorie

Tylko u nas!

Dostawa gratis już od 98 złotych!Już od 50 złotych, przy płatności przelewem!

Płać wygodnie

Przelewy 24

Pomagamy! Wspieramy!

Logo Schroniska
  psi_los_np  
  
  

Acana Adult Large Breed 17 kg

  • Dostępność: Brak Brak
  • Producent: Acana
  • Cena: 292,99 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Acana Adult Large Breed

Karma firmy Acana przeznaczona dla psów dorosłych dużych ras. Psy dużych ras często cierpią z powodu nadwagi oraz schorzeń stawów – ich kondycje pogarsza codzienna dieta o niskiej zawartości białka, a wysokiej węglowodanów, które podwyższają poziom cukru we krwi i prowadza do nadmiernego przyrostu masy ciała.

ACANA Adult Large Breed jest bogata w odżywcze białko, natomiast uboga w węglowodany. Została przygotowana z najlepszych mięsnych składników (55%) – świeże mięso kurczaka i całe jaja z lokalnych farm oraz świeży łosoś z zimnych wód Pacyfiku, które są dostarczane ŚWIEŻE KAŻDEGO DNIA. Do produkcji karmy nie użyto składników mrożonych czy w inny sposób konserwowanych. Acana nie zawiera pszenicy, kukurydzy i glutenu – składników, które często wywołują problemy z trawieniem. Zamiast nich zawiera owoce, warzywa i parowany owies – który pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi oraz jest ubogi w cukry proste, które prowadza do nadwagi. Świeży łosoś jest wybornym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 (DHA, EPA), które wzmacniają odporność, jak również zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść - Twój pies będzie wyglądał jak symbol zdrowia. Morskie wodorosty i zioła dostarczają naturalnych antyoksydantów oraz związków chemicznych, które usprawniają metabolizm.

Skład:

Dehydratyzowane mięso kurczaka, parowany owies, świeże mięso kurczaka, ziemniaki, groszek, wątróbka z kurczaka, świeże całe jaja, świeże mięso storni, tłuszcz z kurczaka, lucerna, olej ze śledzia, włókna grochu, jabłka, gruszki, słodkie ziemniaki, dynia, kabaczek, pasternak, marchewka, szpinak, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń cykorii, jagody jałowca, dzięgiel litwor, kwiat nagietka, słodki koper, liście mięty pieprzowej, lawenda + witaminy i minerały.