Categories

Delivery

Delivery

Płać wygodnie

Przelewy 24

Pomagamy! Wspieramy!

Logo Schroniska
  psi_los_np  
  
  

ACANA SENIOR DOG 11,4 kg

  • Availability: Exists Exists
  • Manufacturer: Acana
  • Price: 236.99 zł
  • szt.
  • Tell a friend

Acana Senior Dog

NAJODPOWIEDNIEJSZA DIETA DLA STARSZYCH PSÓW JEST BOGATA W BIAŁKO Z MIĘSA I NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE, aby utrzymać beztłuszczową masę mięśniową i zdrową skórę. ICH DIETA MUSI BYĆ JEDNOCZEŚNIE UBOGA W NIEODPOWIEDNIE WĘGLOWODANY, które podnoszą poziom cukru we krwi prowadzą do oporności insulinowej oraz nadwagi.
Dlatego ACANA SENIOR DOG przygotowana jest z najlepszych mięsnych składników (55%) - świeże mięso kurczaka i całe jaja z lokalnych farm oraz świeży łosoś z zimnych wód Pacyfiku - które są dostarczane ŚWIEŻE KAŻDEGO DNIA. Nigdy nie używamy składników mrożonych czy w inny sposób konserwowanych.
ACANA SENIOR jest bogata w białko, natomiast uboga w węglowodany - co idealnie pasuje do naturalnej diety psów. Pszenice, żyto, kukurydze i gluten - składniki które często wywołują alergie - zastąpiono zestawem owoców, warzyw i parowanym owsem – który ma niski indeks glikemiczny oraz jest ubogi w cukry proste.
Świeży łosoś jest wybornym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (DHA, EPA), które sprawiają, ze Twój senior wciąż ma lśniącą sierść i zdrową skórę. Morskie wodorosty i zioła pomagają w eliminowaniu z organizmu toksyn oraz dostarczają naturalnych antyoksydantów oraz związków chemicznych, które usprawniają metabolizm.
Wysokiej klasy ACANA jest przygotowywana w naszej nagradzanej fabryce położonej w słonecznej Albercie z najlepszych i najświeższych składników pochodzących z Kanady. Przeczytaj nasz skład, a zgodzisz się, ze ACANA to naturalna i pyszna droga do tego, aby Twój pies był zdrowy, szczęśliwy i silny. 

Skład:

Dehydratyzowane mięso kurczaka, parowany owies, świeże mięso kurczaka, ziemniaki, groszek, wątróbka z kurczaka, świeże całe jaja, świeże mięso storni, tłuszcz z kurczaka, włókna grochu, lucerna, olej ze śledzia, jabłka, gruszki, słodkie ziemniaki, dynia, kabaczek, pasternak, marchewka, szpinak, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń cykorii, jagody jałowca, dzięgiel litwor, kwiat nagietka, słodki koper, liście mięty pieprzowej, lawenda + witaminy i minerały